Speelschema Lakeside / BDO WK Darts 2020

Bookmakers darts voorspellingen Richard Veenstra in 2de ronde Lakeside tegen Geert de Vos Getty

Speelschema en uitslagen BDO WK Darts 2020. Het BDO World Championship Darts, voorheen alom bekend als Lakeside, wordt gehouden van 4 tot en met 12 januari 2020 in de Indigo O2 in Londen.

Bij de heren nemen zeven Nederlanders deel; Wesley Harms, Richard Veenstra, Chris Landman, Willem Mandigers, Martijn Kleermaker, Gino Vos en Dennie Olde Kalter. Bij de vrouwen doen Aileen de Graaf en Sharon Prins mee.

Format BDO WK Darts 2020

Mannen Vrouwen
1ste ronde Best of 5 Sets Best of 3 Sets
2de ronde Best of 7 Sets Best of 3 Sets
Kwartfinale Best of 9 Sets Best of 3 Sets
Halve finale Best of 11 Sets Best of 3 Sets
Finale Best of 13 Sets Best of 5 Sets

Speelschema BDO WK Darts 2020

Zaterdag 4 januari
middagsessie
14:00 – Mario Vandenbogaerde 3-0 Sebastian Steyer (R2)
15.15 – Justin Thompson 3-0 Scott Williams (R1)
16.30 – Vicky Pruim 0-2 Corrine Hammond (R1 v)
17.00 – Dave Parletti 2-3 Chris Landman (R2)

avondsessie
20:00 – Darren Herewini 3-1 Simon Stainton (R1)
21.15 – Beau Greaves 2-0 Tori Kewish (R1 v)
21.45 – Thibault Tricole 3-2 Ross Montgomery (R1)
23.00 – Jim Williams 3-2 Gary Stone (R2)

Zondag 5 januari
middagsessie
14:00 – Wayne Warren 3-2 Justin Thompson (R2)
15.15 – Joe Chaney 2-3 Ben Hazel (R1)
16.30 – Aileen de Graaf 2-1 Kirsty Hutchinson (R1 v)
17.00 – Willem Mandigers 1-3 Michael Unterbuchner (R2)

avondsessie
20:00 – Andreas Harrysson 3-2 John O’Shea (R1)
21.15 – Deta Hedman 0-2 Laura Turner (R1 v)
21.45 – Paul Hogan 3-1 Brian Raman (R1)
23.00 – Martijn Kleermaker 3-0 Gino Vos (R2)

Maandag 6 januari
middagsessie
14:00 – Gabriel Pascaru 1-3 Justin Hood (R1)
15.15 – David Cameron 1-3 Nick Fullwell (R1)
16.30 – Wesley Harms 3-2 Andreas Harrysson (R2)

avondsessie
20:00 – Andy Hamilton 3-1 Darren Herewini (R2)
21.15 – Mikuru Suzuki 2-1 Maria O’Brien (R1 v)
21.45 – Scott Waites 3-2 Martin Adams (R2)
23.00 – Adam Smith-Neale 0-3 Paul Hogan (R2)

Dinsdag 7 januari
middagsessie
14:00 – David Evans 3-2 Nick Fullwell (R2)
15.15 – Nick Kenny 2-3 Dennie Olde Kalter (R2)
16.30 – Anastasia Dobromyslova 2-0 Sharon Prins (R1 v)
17.00 – Richard Veenstra 3-1 Justin Hood (R2)

avondsessie
20:00 – Gary Robson 2-3 Ben Hazel (R2)
21.15 – Lisa Ashton 2-0 Paula Jacklin (R1)
21.45 – Scott Mitchell 3-1 Leighton Bennett (R2)
23.00 – Ryan Hogarth 3-1 Thibault Tricole (R2)

Woensdag 8 januari
middagsessie vanaf 14:00 uur
Wayne Warren 4-1 Andy Hamilton (R3)
Lorraine Winstanley 2-0 Casey Gallagher
Chris Landman 4-3 Ben Hazel (R3)

avondsessie vanaf 20.00 uur
Wesley Harms 2-4 Scott Waites (R3)
Michael Unterbuchner 0-4 Scott Mitchell (R3)
Richard Veenstra 2-4 David Evans (R3)

Donderdag 9 januari
middagsessie vanaf 14.00 uur
Corrine Hammond 2-0 Laura Turner kf dames
Jim Williams 4-0 Ryan Hogarth (R3)
Aileen de Graaf 1-2 Beau Greaves kf dames

avondsessie vanaf 20.00 uur
Lisa Ashton 2-0 Lorraine Winstanley kf dames
Dennie Olde Kalter 1-4 Mario Vandenbogaerde (R3)
Mikuru Suzuki 2-0 Anastasia Dobromyslova kf dames
Martijn Kleermaker 1-4 Paul Hogan (R3)

Vrijdag 10 januari
middagsessie vanaf 14.00 uur
Wayne Warren 5-3 Chris Landman kf heren
Lisa Ashton 2-0 Corrine Hammond hf dames
David Evans 3-5 Mario Vandenbogaerde  kf heren

avondsessie vanaf 20.00 uur
Jim Williams 5-1 Paul Hogan kf heren
Beau Greaves 1-2 Mikuru Suzuki hf dames
Scott Waites 4-5 Scott Mitchell kf heren

m: best of 9 sets – v: best of 3 sets

Zaterdag 11 januari
middagsessie vanaf 15.30 uur
Scott Mitchell 3-6 Wayne Warren hf
Youth Final: Keane Barry 3-0 Leighton Bennet


avondsessie vanaf 20.00 uur
Mario Vandenbogaerde 4-6 Jim Williams hf
Lisa Ashton 0-3 Mikuru Suzuki

Zondag 12 januari
20.00 uur Finale heren
Wayne Warren 7-4 Jim Williams

Lakeside Darts Nieuws