Speelschema Players Championship Finals

Speelschema en uitslagen Players Championship Finals 2021. Op vrijdag 26 november gaan de PC Finals in Butlin’s Minehead Resort van start. Aan het toernooi doen de 64 beste spelers van de Players Championship Order of Merit mee waaronder diverse Nederlanders en Belgen. Op de laatste dag van het speelschema wordt ook de World Youth Championship Final afgewerkt.

Michael van Gerwen is de titelverdediger en kan dit jaar de Player Championship Finals voor de zevende keer op zijn naam schrijven.

Speelschema en uitslagen Players Championship Finals darts

Speelschema Players Championship Finals

Uitslagen 2020

Vrijdag 27 november

Middagsessie 13.45 uur
16 x eerste rondes – Best of 11 legs

Hoofdpodium
Dirk van Duijvenbode 6-4 William O’Connor
Michael Smith 6-5 Boris Krcmar
Rob Cross 6-3 Jason Lowe
Joe Cullen 6-3 Adam Hunt
Luke Humphries 6-3 Devon Petersen
Ryan Searle 6-2 Dimitri Van den Bergh
Simon Whitlock 6-4 Adrian Lewis
Mervyn King 6-3 Dave Chisnall

Podium 2
Luke Woodhouse 6-4 Brendan Dolan
Andy Boulton 6-4 Ryan Joyce
Ryan Murray 6-4 Stephen Bunting
Karel Sedlacek 6-4 Krzysztof Ratajski
Gabriel Clemens 6-5 Martijn Kleermaker
Ian White 6-4 William Borland
Jonny Clayton 6-2 Mickey Mansell
Callan Rydz 6-2 Daryl Gurney

Avondsessie 20.00 uur
16 x eerste rondes – Best of 11 legs

Hoofdpodium
Nathan Aspinall 6-5 Scott Waites
Gary Anderson 6-4 Keegan Brown
Niels Zonneveld 6-3 James Wade
Peter Wright 6-5 Ryan Meikle
Michael van Gerwen 6-3 Darius Labanauskas
Gerwyn Price 6-2 John Henderson
Jose De Sousa 6-3 Mike De Decker

Podium 2
Vincent van der Voort 6-2 Derk Telnekes
Jamie Hughes 6-2 Ricky Evans
Ross Smith 6-1 Kim Huybrechts
Damon Heta 6-1 Maik Kuivenhoven
Jermaine Wattimena 6-4 Steve Lennon
Madars Razma 6-3 Chris Dobey
Wayne Jones 6-3 Glen Durrant
Jeffrey de Zwaan 6-3 Darren Webster
Danny Noppert 6-1 Steve Beaton

Zaterdag 28 november

Middagsessie 13.45 uur
16 x tweede rondes – Best of 11 legs

Hoofdpodium
Ian White 6-3 Gabriel Clemens
Nathan Aspinall 3-6 Ross Smith
Michael Smith 6-4 Gary Anderson
Joe Cullen 6-5 Rob Cross
Jose de Sousa 6-5 Vincent Van der Voort
Michael Van Gerwen 6-4 Jonny Clayton
Gerwyn Price 6-2 Jamie Hughes
Peter Wright 6-1 Simon Whitlock

Podium 2
Luke Woodhouse 6-4 Andy Boulton
Karel Sedlacek 6-5 Madars Razma
Ryan Searle 4-6 Callan Rydz
Damon Heta 6-5 Ryan Murray
Danny Noppert 1-6 Mervyn King
Jermaine Wattimena 4-6 Luke Humphries
Wayne Jones 4-6 Jeffrey De Zwaan
Niels Zonneveld 1-6 Dirk van Duijvenbode

Avondsessie 20.00 uur
8 x derde rondes – Best of 19 legs

Hoofdpodium
Michael Smith 10-7 Jose De Sousa
Gerwyn Price 10-6 Luke Humphries
Peter Wright 10-9 Callan Rydz
Michael van Gerwen 10-7 Jeffrey de Zwaan

Podium 2
Ian White 8-10 Joe Cullen
Ross Smith 7-10 Damon Heta
Karel Sedlacek 5-10 Mervyn King
Dirk van Duijvenbode 10-1 Luke Woodhouse

Zondag 29 november

Middagsessie 13.45 uur
Kwartfinales – Best of 19 legs

Damon Heta 8-10 Mervyn King
Peter Wright 10-6 Michael Smith
Gerwyn Price 10-9 Joe Cullen
Michael Van Gerwen 10-5 Dirk van Duijvenbode

Avondsessie 20.00 uur
Halve finales – Best of 21 legs

Peter Wright 4-11 Mervyn King
Gerwyn Price 8-11 Michael van Gerwen

Finale

Mervyn King 10-11 Michael van Gerwen

En zondagavond ook de PDC Unicorn World Youth Championship Final:
Joe Davis 5-6 Bradley Brooks

Darts Nieuws