Speelschema en uitslagen Grand Slam of Darts

Speelschema en uitslagen Grand Slam of Darts. Van 16 tot en met 24 november 2020 speelt het Grand Slam of Darts toernooi in Coventry. Het event waarin alle topdarters van de PDC en de besten van de BDO samenkomen.

Onder de 32 deelnemers van het Grand Slam of Darts programma vinden we ook diverse Nederlanders terug waaronder Dirk van Duijvenbode dankzij zijn prima prestaties dit seizoen. Gerwyn Price is de titelhouder en favoriet bij de bookmakers. Weet de Welshman dit jaar zijn derde zege op rij te boeken?

Voorspellingen Grand Slam of Darts bookmakers Michael van Gerwen Getty

Grand Slam Darts programma vandaag

Dinsdag 24 november 2020
19.00 uur finale

Jose de Sousa 16-12 James Wade

Groepsindeling Grand Slam of Darts 2020

Groep A winst-verlies-saldo-punten

Michael van Gerwen 3 0 11 6
Adam Hunt 1 2 -3 2
Gabriel Clemens 1 2 -4 2
Joe Cullen 1 2 -4 2

Groep B winst-verlies-saldo-punten

Simon Whitlock 3 0 7 6
Gary Anderson 2 1 0 4
Ryan Searle 1 2 -3 2
Adam Gawlas 0 3 -4 0

Groep C winst-verlies-saldo-punten

Michael Smith 3 0 10 6
Jose de Sousa 2 1 2 4
Krystof Ratajski 1 2 -3 2
Lisa Ashton 0 3 -9 0

Groep D winst-verlies-saldo-punten

Dave Chisnall 3 0 7 6
Rob Cross 2 1 4 4
Luke Humphries 1 2 -3 2
Justin Pipe 0 3 -8 0

Groep E winst-verlies-saldo-punten

Devon Peterson 3 0 9 6
Ian White 1 2 -1 2
Peter Wright 1 2 -2 2
Dirk van Duijvenbode 1 2 -6 2

Groep F winst-verlies-saldo-punten

James Wade 3 0 8 6
Damon Heta 2 1 2 4
Jermaine Wattimena 1 2 1 2
Glen Durrant 0 3 -11 0

Groep G winst-verlies-saldo-punten

Gerwyn Price 3 0 4 6
Jonny Clayton 2 1 4 4
Ryan Joyce 1 2 2 2
Mikuru Suzuki 0 3 -10 0

Groep H winst-verlies-saldo-punten

Dimitri van den Bergh 3 0 12 6
Nathan Aspinall 2 1 5 4
Ricky Evans 1 2 -6 2
Wayne Warren 0 3 -11 0

Speelschema Grand Slam of Darts

Maandag 16 november 2020
Middagsessie 14.00 uur
8 groepswedstrijden

Rob Cross 5-1 Justin Pipe (D)
Dave Chisnall 5-4 Luke Humphries (D)
James Wade 5-2 Damon Heta (F)
Simon Whitlock 5-3 Ryan Searle (B)
Glen Durrant 1-5 Jermaine Wattimena (F)
Nathan Aspinall 5-0 Wayne Warren (H)
Dimitri Van den Bergh 5-1 Ricky Evans (H)
Gary Anderson 5-3 Adam Gawlas (B)

Avondsessie 20.00 uur
8 groepswedstrijden

Jonny Clayton 5-4 Ryan Joyce (G)
Joe Cullen 2-5 Gabriel Clemens (A)
Krzysztof Ratajski 4-5 Jose De Sousa (C)
Michael Smith 5-1 Lisa Ashton (C)
Michael van Gerwen 5-0 Adam Hunt (A)
Gerwyn Price 5-4 Mikuru Suzuki (G)
Peter Wright 4-5 Dirk van Duijvenbode (E)
Ian White 2-5 Devon Petersen (E)

Dinsdag 17 november 2020
Middagsessie 14.00 uur
8 groepswedstrijden

Ricky Evans 5-3 Wayne Warren (H)
Luke Humphries 5-4 Justin Pipe (D)
Ryan Searle 5-4 Adam Gawlas (B)
Glen Durrant 1-5 Damon Heta (F)
Gary Anderson 1-5 Simon Whitlock (B)
James Wade 5-3 Jermaine Wattimena (F)
Rob Cross 2-5 Dave Chisnall (D)
Nathan Aspinall 1-5 Dimitri Van den Bergh (H)

Avondsessie 20.00 uur
8 groepswedstrijden

Joe Cullen 5-4 Adam Hunt (A)
Ryan Joyce 5-1 Mikuru Suzuki (G)
Devon Petersen 5-2 Dirk van Duijvenbode (E)
Gerwyn Price 5-3 Jonny Clayton (G)
Krysztof Ratasjki 5-4 Lisa Ashton (C)
Michael Smith 5-2 Jose de Sousa (C)
Peter Wright 5-3 Ian White (E)
Michael van Gerwen 5-1 Gabriel Clemens (A)

Woensdag 18 november 2020
Middagsessie 16.00 uur
8 groepswedstrijden

Simon Whitlock 5-4 Adam Gawlas (B)
Dave Chisnall 5-2 Justin Pipe (D)
James Wade 5-2 Glen Durrant (F)
Dimitri Van den Bergh 5-1 Wayne Warren (H)
Jermaine Wattimena 4-5 Damon Heta (F)
Gary Anderson 5-3 Ryan Searle (B)
Nathan Aspinall 5-1 Ricky Evans (H)
Rob Cross 5-3 Luke Humphries (D)

Donderdag 19 november 2020
Avondsessie 20.00 uur
8 groepswedstrijden

Jose De Sousa 5-1 Lisa Ashton (C)
Michael Smith 5-2 Krzysztof Ratajski (C)
Jonny Clayton 5-0 Mikuru Suzuki (G)
Gerwyn Price 5-4 Ryan Joyce (G)
Ian White 5-1 Dirk van Duijvenbode (E)
Peter Wright 2-5 Devon Petersen (E)
Gabriel Clemens 2-5 Adam Hunt (A)
Michael van Gerwen 5-3 Joe Cullen (A)

Vrijdag 20 november 2020
Avondsessie 20.00 uur
4 x achtste finale

Dimitri Van den Bergh 10-3 Jonny Clayton
James Wade 10-4 Ian White
Simon Whitlock 10-6 Adam Hunt
Dave Chisnall 7-10 Jose De Sousa

Zaterdag 21 november 2020
Avondsessie 20.00 uur
4 x achtste finale

Michael Smith 10-9 Rob Cross
Devon Peterson 7-10 Damon Heta
Michael van Gerwen 10-2 Gary Anderson
Gerwyn Price 8-10 Nathan Aspinall

Zondag 22 november 2020
Middagsessie 14.00 uur
2 x kwartfinales

Michael Smith 14-16 Jose De Sousa
Damon Heta 13-16 James Wade

Avondsessie 20.00 uur
2 x kwartfinales

Nathan Aspinall 15-16 Dimitri Van den Bergh
Michael van Gerwen 15-16 Simon Whitlock

Maandag 23 november
20.00 uur 2 x halve finales

Simon Whitlock 12-16 Jose De Sousa
James Wade 16-15 Dimitri Van den Bergh

Dinsdag 24 november
19.00 uur finale

Jose de Sousa 16-12 James Wade

Grand Slam Nieuws