Ga naar hoofdinhoud
#advertentie
Bet365 Sport – Nummer één voor dartsweddenschappen
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl

Programma Finder Darts Masters 2015: Noppert enige overgebleven Nederlander

Lakeside WDF WK Darts 2022 begint zaterdag

Finder Darts Masters 2015. Danny Noppert staat morgen in de kwartfinales van de Finder Darts Masters in hotel Zuiderduin in Egmond aan Zee. Hij is de enige Nederlander die overeind bleef in de groepsfase van het toernooi. In de kwartfinale treft hij de als zesde geplaatste Darryl Fitton.

Behalve Noppert spelen er dus geen Nederlandse mannen in de kwartfinales. Dat betekent dat ook Jeffrey de Graaf, van wie veel werd verwacht, en de favoriet Wesley Harms zijn uitgeschakeld. De Graaf verloor met 3 5 van Pip Blackwell en won ’s avonds weliswaar met 5-4 van Martin Phillips, maar zijn legsaldo was niet voldoende om de andere mannen in zijn groep voor te blijven.

Wesley Harms verloor met 3 5 van Welshman Jim Williams en won weliswaar met 5 4 van James Hurrell, maar ook voor de favoriet was dat niet genoeg voor Sparky om als groepswinnaar uit de bus te komen. Martin Adams maakte met 5-1 een hard einde aan de droom van Richard Veenstra.

Vier mooie kwartfinales met maar één Nederlander

De enige Belg in dit toernooi maakte met 5-4 een einde aan de ambities van Remco van Eijden maar werd later zelf slachtoffer van Tony O’Shea die met 5-3 een kwartfinaleplek boekte. O’Shea speelt daarin tegen Martin Adams in wat misschien wel de mooiste wedstrijd van de middag wordt. Maar ook de kwartfinale tussen Jim Williams en Brian Dawson wordt een mooie partij daar Williams de afgelopen tijd veel indruk maakte, en ook in Hotel Zuiderduin. Glen Durrant, de Nº 1 van de BDO versus Martin Phillips biedt een titanenstrijd tussen twee BDO-giganten van wie Durrant de beste kansen lijkt te hebben. Maar de match Danny Noppert vs Darryl Fitton is waar wij het meest naar uit kijken. Fitton was de man die in 2009 de allereerste negendarter ooit op dit toernooi gooide. Als Noppert wint, treft hij in de halve finale of Martin ‘Wolfie’ Adams, of Darryl ‘the Dazzler’ Fitton.

Geen Nederlandse dames naar finale

Bij de dames werden beide Nederlandse dartsters uitgeschakeld in de groepsfase uitgeschakeld. Sharon Prins en Aileen de Graaf konden het niet bolwerken ten aanzien van de winnaars uit hun groepen: Fallon Sherrock en Anastasia Dobromyslova. Ook Deta Hedman en Trina Gulliver bereikten de finale niet.

Dat de Russische Dobromyslova door is naar de finale, is een wonder. Gisteren brak de punt van een van haar darts en omdat ze geen reservepijlen bij zich had, moest ze een setje van haar man Tony Martin lenen. Andere pijlen met een ander gewicht en dan gewoon met 4 1 van Deta Hedman winnen, getuigt van klasse. Vandaag in de finale treft ze Fallon Sherrock, de Engelse

Winnaar jeugdtoernooi is een Nederlander

Bij de jeugd staan er twee Nederlanders in de finale: Maikel Verberk en Justin van Tergouw. Beide jongens ware het beste in hun poule. Omdat de Finder Darts Masters als major geldt, is dit toernooi bij de jeugd een belangrijke graadmeter voor toekomstig talent.

Programma Finder Darts Masters 2015

Kwartfinales heren – Zondag 6 december 2015 – aanvang wedstrijden 12:00 uur
Jim Williams (WAL) – Brian Dawson (ENG)
Glen Durrant ( 5) (ENG) – Martin Phillips (WAL)
Danny Noppert (NETH) – Darryl Fitton (6) (ENG)
Tony O’Shea (ENG) – Martin Adams (2) (ENG)

Jeugd finale 15.00 uur
Maikel Verberk (NETH) – Justin van Tergouw (NETH)

Heren halve finale 15.30 uur
Winnaar / Winner match 37 – Winnaar / Winner match 38
Winnaar / Winner match 39 – Winnaar / Winner match 40

Dames finale 17.00 uur
Fallon Sherrock (1) (ENG) – Anastasia Dobromyslova (RUS)

Heren finale 18.00 uur
Winnaar / Winner match 42 – Winnaar / Winner match 43

Uitslagen Zaterdag 5 december 2015 Finder Darts Masters

B Jamie Hughes (8) (ENG) 3-5 Andy Fordham (ENG)
YA Maikel Verberk (NETH) 4-2 Geert Nentjes (NETH)
E Scott Mitchell (3) (ENG) 2-5 Frans Harmsen (NETH)
LA Fallon Sherrock (1) (ENG) 4-1 Trina Gulliver (ENG)
C Glen Durrant ( 5) (ENG) 5 1- Madars Razma (LAT)
YB Justin van Tergouw (NETH) 4 2- Jeffrey Ballast (NETH)
H Martin Adams (2) (ENG) 5-3 Gary Robson (ENG)
D Jeffrey de Graaf (4) (NETH) 3-5 Pip Blackwell (ENG)
LB Deta Hedman (2) (ENG) 4-1 Sharon Prins (NETH)
A Wesley Harms (1) (NETH) 3-5 Jim Williams (WAL)
F Darryl Fitton (6) (ENG) 4-5 Ross Montgomery (SCO)
G Geert De Vos (7) (BEL) 5 4- Remco van Eijden (NETH)

B Jamie Hughes (8) (ENG) 5-4 Brian Dawson (ENG)
YA Maikel Verberk (NETH) 4-3 Callan Rydz (ENG)
E Scott Mitchell (3) (ENG) 5-4 Danny Noppert (NETH)
LA Fallon Sherrock (1) (ENG) 4 3- Aileen de Graaf (NETH)
C Glen Durrant ( 5) (ENG) 5-3 Scott Waites (ENG)
YB Justin van Tergouw (NETH) 4-1 Job ten Heuvel (NETH)
H Martin Adams (2) (ENG) 5-1 Richard Veenstra (NETH)
D Jeffrey de Graaf (4) (NETH) 5-4 Martin Phillips (WAL)
LB Deta Hedman (2) (ENG) 1-4 Anastasia Dobromyslova (RUS)
A Wesley Harms (1) (NETH) 5-4 James Hurrell (ENG)
F Darryl Fitton (6) (ENG) 5-3 Darius Labanauskas (LITH)
G Geert De Vos (7) (BEL) 3-5 Tony O’Shea (ENG)

Back To Top